Dnia 2023-09-30 13:00 na stadionie Stadion im. Orła Białego miało miejsce spotkanie pomiędzy Miedz Legnica i Chrobry Głogów - 1-1

Miedz Legnica vs Chrobry Głogów 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Miedz Legnica a Chrobry Głogów wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-09-30 13:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Miedz Legnica i Chrobry Głogów.

Gole strzelali: M. Lebedyński 4' 0-1 M. Mansfeld 55' 1-1

Żółte kartki Miedz Legnica: A. Niewulis 50' S. Zalewski 69' T. Aguado 86'

Żółte kartki Chrobry Głogów: N. Malczuk 52' P. Mucha 71' K. Wojtyra 85' K. Wojtyra 90'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Chrobry Głogów: K. Wojtyra 90'

Sędzią głównym tego spotkania był T. Wajda. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Miedz Legnica stanie naprzeciw Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Znicz Pruszków. Kolejno natomiast Chrobry Głogów z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin i Wisla Plock.

Wielu kibiców śledzi pasjonujące poczynania ligi I Liga. Interesujące piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak A. Niewulis N. Malczuk nieprzerwanie serwują wyśmienitym entuzjastom mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Wielokrotnie zdarzają się zapadające w pamięć asysty czy gole, bezwzględne faule dodające wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się zajadłe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, iż są to zmagania nudne. Zachęcamy każdego kibica, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi I Liga. Miedz Legnica i Chrobry Głogów oraz ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.