Na obiekcie Stadion Miejski dnia 2022-03-12 19:30 miał miejsce mecz między Jastrzębie i Miedz Legnica zakończony wynikiem 0-2

Jastrzębie - Miedz Legnica wynik spotkania 0-2. W dniu 2022-03-12 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 23 pomiędzy Jastrzębie a Miedz Legnica.

Pierwsza część spotkania między Jastrzębie i Miedz Legnica zakończyła się 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-2.

 

Gole strzelali: N. Mijušković 14' 0-1 Chuca 34' 0-2

Żółte kartki Jastrzębie: V. Okhronchuk 32' O. Podhorin 69' K. Handzlik 79'

Żółte kartki Miedz Legnica: K. Zapolnik 32'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki Miedz Legnica: C. J. Martinez 25'

Sędzią głównym tego spotkania był A. Różycki. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Jastrzębie stanie naprzeciw Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz a Miedz Legnica podejmie Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź i Resovia Rzeszów.

Coraz częściej kibice śledzą fascynujące potyczki ligi I Liga. Mocne drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak V. Okhronchuk K. Zapolnik nieustannie sprawiają swoim wiernym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Trafiamy na widowiskowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieczyste sytuacje z faulem zakończone żółtym kartonikiem zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Potyczki między graczami zdarzają się nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, iż są to spotkania nudne. Warto więc oglądać widowiska sportowe ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Jastrzębie i Miedz Legnica jak ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski.