Dnia 2023-01-27 17:00 odbył się mecz Miedz Legnica vs Radomiak Radom: końcowy wynik 0-0

 

Pierwsza połowa spotkania między Miedz Legnica oraz Radomiak Radom zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2023-01-27 17:00 na stadionie Stadion im. Orła Białego rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Miedz Legnica oraz Radomiak Radom.

Gole strzelali:

Żółte kartki Miedz Legnica: Koldo Obieta Alberdi 34' Ángelo Henríquez 62' Hubert Matynia 65'

Żółte kartki Radomiak Radom: Dawid Abramowicz 29'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny sędzia meczu - Sebastian Krasny, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Miedz Legnica zmierzy się już z Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Lech Poznan oraz Warta Poznań. Kolejno natomiast Radomiak Radom zmierzy się z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze oraz Jagiellonia.

Bardzo często oddani fani piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą poczynania ligi Ekstraklasa. Złożone z utalentowanych obrońców/napastników zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak Koldo Obieta Alberdi Dawid Abramowicz nieustannie serwują pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Wielokrotnie natrafiamy na ostre sytuacje na faul zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, wyjątkowe bramki czy asysty, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Walki między drużynami piłkarskimi są bardzo zagorzałe, nie często zdarza się, że są to widowiska nie warte uwagi. Zachęcamy, żeby oglądać mecze piłkarskie ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Udział takich zespołów jak Miedz Legnica oraz Radomiak Radom w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion im. Orła Białego.

Chcesz się dowiedzieć czegoś nowego? Odwiedź link i przeczytaj artykuł o aktywności sportowej!