Miedz Legnica vs Raków Częstochowa, wynik spotkania 0-2

Miedz Legnica vs Raków Częstochowa wynik spotkania 0-2. Dnia 2023-04-22 15:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 29 pomiędzy Miedz Legnica a Raków Częstochowa.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Miedz Legnica i Raków Częstochowa wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

 

Gole strzelali: D. Tront 35' 0-1 B. Racovițan 76' 0-2 F. Piasecki

Żółte kartki Miedz Legnica: Koldo Obieta Alberdi 36' Dawid Drachal 74' Andrzej Niewulis 83' Ángelo Henríquez 84'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Giannis Papanikolaou 23' Tomáš Petrášek 55'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Główny sędzia meczu - Lukasz Kuzma, Poland. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu Miedz Legnica zmierzy się już z Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź oraz Pogon Szczecin a Raków Częstochowa podejmie Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa oraz Korona Kielce.

Fani z dużym zaangażowaniem śledzą ekscytujące poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione drużyny futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze jak Koldo Obieta Alberdi Giannis Papanikolaou nieustannie serwują kapitalnym entuzjastom mnóstwo emocji. Potyczki pomiędzy graczami bywają bardzo zajadłe, nie często bywa, iż są to widowiska nie warte uwagi. Obserwujemy wyśmienite gole i asysty, nieprzepisowe faule zakończone pokazaniem czerwonej kartki gwarantujące niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. To też warto oglądać mecze futbolowe znanej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Miedz Legnica i Raków Częstochowa z ligi Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.