Miedz Legnica vs Stomil Olsztyn, wynik spotkania 1-2

Miedz Legnica vs Stomil Olsztyn, wynik końcowy 1-2. Dnia 2022-04-09 16:00 na stadionie Stadion im. Orła Białego odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 27 pomiędzy Miedz Legnica a Stomil Olsztyn.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Miedz Legnica a Stomil Olsztyn zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: N. Mijušković 45' 1-0 M. Dampc 81' 1-1 P. Mikita 85' 1-2

Żółte kartki Miedz Legnica: M. Lehaire 57' J. Carolina 81' B. Garcia 90'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: S. J. Bwanga 65' K. Zwir 90'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był L. Lewandowski. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Miedz Legnica stanie naprzeciw Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Zaglebie Sosnowiec natomiast Stomil Olsztyn podejmie GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i Tychy 71.

Dzisiaj liczni fani z dużym zaangażowaniem śledzą ciekawe starcia, które startują w lidze I Liga. Złożone z uzdolnionych obrońców/napastników drużyny futbolowe z tejże ligi i piłkarze jak M. Lehaire S. J. Bwanga bardzo często zaserwowały własnym miłośnikom futbolu emocje sięgające zenitu. Bardzo często obserwujemy wyjątkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zmagania pomiędzy drużynami są zaciekłe, rzadko okazuje się jednoznacznie, że mecze nudzą kibica. Zachęcamy każdego fana, żeby śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Miedz Legnica i Stomil Olsztyn w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.