Spotkanie Miedz Legnica - Górnik Polkowice zakończone wynikiem 3-1 na obiekcie Stadion im. Orła Białego dnia 2021-11-15 17:00

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Miedz Legnica i Górnik Polkowice wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2021-11-15 17:00 na stadionie Stadion im. Orła Białego odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 17 pomiędzy Miedz Legnica a Górnik Polkowice.

Gole strzelali: K. Zapolnik 51' 1-0 M. Dominguez 61' 2-0 M. Szuszkiewicz 67' 2-1 Bruno Garcia 87' 3-1

Żółte kartki Miedz Legnica: M. Garuch 50' N. Mijuskovic 74'

Żółte kartki Górnik Polkowice: A. Purzycki 32' K. Waclawczyk 42' M. Opalacz 48'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Miedz Legnica zmierzy się już z GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast Górnik Polkowice podejmie Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów.

Oddani fani śledzą starcia w lidze I Liga. Fascynujące futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak M. Garuch A. Purzycki nieprzerwanie serwują pierwszorzędnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Stale trafiamy na nieczyste faule kończące się żółtą kartką, wspaniałe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami zdarzają się zagorzałe, rzadko zdarza się definitywnie, że mecze męczą. Zachęcamy każdego z fanów, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych iprzeglądać widowiska piłkarskie ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich drużyn jak Miedz Legnica i Górnik Polkowice w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.