Mecz między Miedz Legnica i Slask Wroclaw zakończony wynikiem 1-0 dnia 2022-11-06 11:30

 

Po pierwszej połowie spotkania między Miedz Legnica a Slask Wroclaw wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2022-11-06 11:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 16 pomiędzy Miedz Legnica a Slask Wroclaw.

Gole strzelali: Chuca 41' 1-0 Jurich Carolina

Żółte kartki Miedz Legnica: Nemanja Mijušković 51' Maxime Dominguez 80' Szymon Matuszek 85' Ángelo Henríquez 90'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Patrick Olsen 53'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Sędzią głównym tego spotkania był Piotr Urban, Poland. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Miedz Legnica stawi czoła Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i Lech Poznan natomiast Slask Wroclaw z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Zaglebie Lubin.

Liczni kibice śledzą bardzo ciekawe starcia ligi Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak m.in. Nemanja Mijušković Patrick Olsen stale serwują wyborowym miłośnikom futbolu emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką, książkowe asysty i gole, które zapewniają wspaniałe przeżycia z meczu. Zmagania między piłkarzami ligowymi bywają zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, że mecze męczą fana. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać mecze futbolowe ligi Ekstraklasa i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich zespołów jak Miedz Legnica i Slask Wroclaw w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.