Miedz Legnica vs Lech Poznan, wynik spotkania - 2-2

Miedz Legnica vs Lech Poznan, wynik 2-2.

Pierwsza połowa meczu między Miedz Legnica a Lech Poznan zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2023-02-01 18:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 2 pomiędzy Miedz Legnica a Lech Poznan.

Gole strzelali: L. Narsingh 16' 1-0 M. Dominguez F. Marchwiński 36' 1-1 M. Ishak 67' 1-2 G. Masouras 76' 2-2 M. Dominguez

Żółte kartki Miedz Legnica: Kamil Drygas 24' Jurich Carolina 49' Mateusz Abramowicz 66' Maxime Dominguez 68'

Żółte kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Główny arbiter spotkania - Daniel Stefanski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Miedz Legnica zmierzy się już z Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Zaglebie Lubin. Kolejno natomiast Lech Poznan z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Bodo/Glimt oraz Zaglebie Lubin.

Wierni fani śledzą ekscytujące potyczki ligi Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak Kamil Drygas nieustannie gwarantują pierwszorzędnym entuzjastom wiele niesamowitych wrażeń. Wielokrotnie natrafiamy na książkowe bramki czy asysty, ostre sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem, które dodają wspaniałe wrażenia z meczu. Zapadające w pamięć zmagania między graczami z ligi zdarzają się bezkompromisowe, rzadko zdarza się ostatecznie, że są to mecze drętwe. Warto więc śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich, śledzić widowiska sportowe pasjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Miedz Legnica oraz Lech Poznan i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion im. Orła Białego.