Mecz Miedz Legnica vs Resovia Rzeszów dnia 2023-11-03 17:00: końcowy wynik 1-2

W sobotę, 3 listopada 2023 roku, na Stadionie im. Orła Białego odbył się mecz I Ligi pomiędzy drużynami Miedz Legnica i Resovia Rzeszów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości, którzy pokonali gospodarzy rezultatem 1-2. Już w pierwszej połowie Resovia objęła prowadzenie, utrzymując je aż do ostatniego gwizdka. Miedz Legnica próbowała odwrócić losy meczu, jednak nie udało się im doprowadzić do wyrównania. Szczegółowe informacje na temat dogrywki oraz rzutów karnych nie zostały podane. Sędzią meczowym był Ł. Karski.

Emocjonujący mecz na Stadionie im. Orła Białego

Mecz pomiędzy drużynami Miedz Legnica i Resovia Rzeszów zakończył się wynikiem 1-2. Spotkanie, które odbyło się w ramach 14. kolejki I Ligi, dostarczyło kibicom mnóstwa emocji od pierwszego gwizdka.

Stadion im. Orła Białego w Legnicy kipił atmosferą, a kibice obu drużyn wspierali swoich ulubieńców przez całe spotkanie. Mecz sędziował Ł. Karski, który nie mógł narzekać na brak pracy, gdyż emocje sięgały zenitu.

Pierwsza bramka padła w 43. minucie, kiedy to M. Urynowicz otworzył wynik spotkania na korzyść drużyny gości. Po przerwie, w 62. minucie, D. Michalik wyrównał wynik, dając nadzieję kibicom Miedzi na odwrócenie losów meczu. Jednak to B. Wasiluk strzelił bramkę na wagę zwycięstwa dla Resovii w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry.

Spotkanie nie obyło się bez emocji, o czym świadczą liczne kartki. Na boisku widzieliśmy wiele fauli, za które sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom obu drużyn.

Miedz Legnica, mimo porażki, patrzy teraz w przyszłość. Ich kolejne mecze to starcia z Podbeskidziem, Zagłębiem Sosnowiec i Lechią Gdańsk. Z kolei Resovia Rzeszów ma przed sobą starcia z Jagiellonią, Chrobrym Głogów i Motorem Lublin.

Mecz pomiędzy Miedzią Legnica a Resovią Rzeszów był prawdziwym widowiskiem, które na długo pozostanie w pamięci kibiców obu drużyn.