Na stadionie Stadion Miejski w Mielcu odbył się mecz Stal Mielec - Miedz Legnica zakończony wynikiem 1-1

 

Po pierwszej połowie spotkania między Stal Mielec i Miedz Legnica wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2023-04-17 17:00 na stadionie Stadion Miejski w Mielcu odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 28 pomiędzy Stal Mielec a Miedz Legnica.

Gole strzelali: Chuca 57' 0-1 Koldo Obieta M. Matras 90' 1-1 Leândro

Żółte kartki Stal Mielec: Bartłomiej Ciepiela 47' Fabian Hiszpański 51' Alex Vallejo 77' Alex Vallejo 90'

Żółte kartki Miedz Legnica: Dawid Drachal 10' Kamil Drygas 52' Dimitar Velkovski 70' Chuca 82'

Czerwone kartki Stal Mielec: Alex Vallejo 90'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Główny sędzia spotkania to Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Stal Mielec stawi czoła Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Miedz Legnica z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Pogon Szczecin.

Wierni kibice śledzą ekscytujące poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak Bartłomiej Ciepiela Dawid Drachal wielokrotnie gwarantują swoim kibicom mnóstwo pozytywnych przeżyć. Zmagania między zawodnikami bywają bardzo zagorzałe, nie często zdarza się definitywnie, iż widowiska przynudzają. Nieprzerwanie obserwujemy idealnie wyliczone bramki oraz asysty, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem żółtej kartki gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Warto więc przeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Stal Mielec i Miedz Legnica oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski w Mielcu.