Polonia Warszawa kontra Miedz Legnica, wynik meczu - 3-4

W dniu 2023-08-14 16:00 na stadionie Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 4. Zmierzyły się ze sobą Polonia Warszawa oraz Miedz Legnica.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Polonia Warszawa a Miedz Legnica zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-4.

Gole strzelali: S. Kobusiński 11' 1-0 K. Drygas 17' 1-1 D. Michalik 54' 1-2 K. Drzazga 66' 1-3 M. Michalski 69' 2-3 S. Kobusiński 82' 3-3 M. Mansfeld 84' 3-4

Żółte kartki Polonia Warszawa: M. Kowalski-Haberek 40'

Żółte kartki Miedz Legnica: E. Agbor 14' M. Kostka 59'

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Szczerbowicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Polonia Warszawa stanie naprzeciw Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Znicz Pruszków a Miedz Legnica podejmie Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow oraz Arka Gdynia.

Wielu fanów śledzi pasjonujące starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Składające się z uzdolnionych graczy futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. M. Kowalski-Haberek E. Agbor nieraz zagwarantowały pierwszorzędnym miłośnikom futbolu wiele przeżyć. Walki pomiędzy zawodnikami są zaciekłe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, że są to widowiska nudne. Zdarzają się spektakularne asysty czy gole, brutalne sytuacje z faulem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego kibica, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić spotkania piłkarskiej znakomitej ligi I Liga. Polonia Warszawa i Miedz Legnica i ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego.