Spotkanie między Miedz Legnica i Resovia Rzeszów dnia 2022-04-02 10:40: 2-1

W dniu 2022-04-02 10:40 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 26 pomiędzy Miedz Legnica a Resovia Rzeszów.

Po pierwszej połowie meczu między Miedz Legnica i Resovia Rzeszów wynik wynosił 2-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: R. Mikulec 32' 0-1 K. Zapolnik 43' 1-1 D. Hilbrycht 45' 2-1

Żółte kartki Miedz Legnica: D. Tront 45' M. Dominguez 75'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Jaroch 11' B. Wasiluk 60' S. Strozik 69'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny arbiter meczu - P. Gryckiewicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Miedz Legnica stanie naprzeciw Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz a Resovia Rzeszów zmierzy się z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie i piłkarze jak D. Tront B. Jaroch nieprzerwanie sprawiają fantastycznym entuzjastom piłki nożnej wiele wrażeń. Stale trafiamy na spektakularne bramki oraz asysty, nieczyste faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między zawodnikami bywają zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się, iż są to widowiska drętwe. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi I Liga i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Udział takich zespołów jak Miedz Legnica i Resovia Rzeszów z ligi I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.