Miedz Legnica vs Chrobry Głogów, wynik spotkania - 1-0

Pierwsza część spotkania pomiędzy Miedz Legnica a Chrobry Głogów zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2022-04-30 10:40 na stadionie Stadion im. Orła Białego odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 31 pomiędzy Miedz Legnica a Chrobry Głogów.

Gole strzelali: P. Makuch 65' 1-0

Żółte kartki Miedz Legnica: M. Sliwa 33' Chuca 73'

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Ziemann 50' M. Lebedynski 57' M. Ilkow-Golab 90'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Sylwestrzak. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Miedz Legnica stanie naprzeciw Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź oraz Górnik Polkowice. Kolejno natomiast Chrobry Głogów podejmie Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Zaglebie Sosnowiec.

Bardzo często oddani fani piłki nożnej śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Składające się z zdolnych zawodników futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak M. Sliwa M. Ziemann raz za razem zaserwowały swoim kibicom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy drużynami ligowymi zdarzają się bardzo bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, iż spotkania nas nudzą. Wielokrotnie obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem, zapadające w pamięć asysty oraz sytuacje podbramkowe zapewniające pikanterii całemu widowisku. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi I Liga oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Miedz Legnica i Chrobry Głogów i ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion im. Orła Białego.