Widzew Łódź kontra Miedz Legnica, wynik meczu: 1-1

Dnia 2021-11-07 11:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 16 pomiędzy Widzew Łódź a Miedz Legnica.

Pierwsza połowa spotkania między Widzew Łódź oraz Miedz Legnica zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

 

Gole strzelali: P. Makuch 23' 0-1 D. Tanzyna 43' 1-1

Żółte kartki Widzew Łódź: D. Tanzyna 32' D. Tanzyna 87'

Żółte kartki Miedz Legnica: N. Mijuskovic 61' M. Lehaire 62'

Czerwone kartki Widzew Łódź: D. Tanzyna 87'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Główny sędzia spotkania - . Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Widzew Łódź stanie naprzeciw Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Zaglebie Sosnowiec. Kolejno natomiast Miedz Legnica z Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole i GKS Katowice.

Coraz częściej zauważamy, iż mnóstwo kibiców z dużym zapałem śledzi pasjonujące poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Uzdolnione futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze jak D. Tanzyna N. Mijuskovic systematycznie zapewniają wyborowym entuzjastom wiele niesamowitych przeżyć. Zmagania między zawodnikami ligowymi bywają niezwykle zagorzałe, nie często okazuje się definitywnie, iż mecze nudzą kibica. Trafiamy na przepiękne asysty oraz sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje z faulem zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego fana, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić widowiska piłkarskie emocjonującej ligi I Liga. Uczestnictwo takich drużyn jak Widzew Łódź oraz Miedz Legnica z ligi I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.