Miedz Legnica kontra Stal Rzeszów, wynik spotkania - 2-1

Miedz Legnica kontra Stal Rzeszów 2-1. Dnia 2023-08-20 13:00 na stadionie Stadion im. Orła Białego rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 5 pomiędzy Miedz Legnica a Stal Rzeszów.

Po pierwszej połowie spotkania między Miedz Legnica a Stal Rzeszów wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: K. Antonik 4' 1-0 R. Hoogenhout R. Hoogenhout 41' 2-0 J. Carolina K. Wachowiak 72' 2-1

Żółte kartki Miedz Legnica: E. Agbor 61'

Żółte kartki Stal Rzeszów: K. Wachowiak 60' K. Danielewicz 90' S. Kadziolka 90'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Miedz Legnica zmierzy się już z Tychy 71, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Arka Gdynia. Kolejno natomiast Stal Rzeszów z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin i Wisla Plock.

Oddani kibice piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą poczynania w lidze I Liga. Interesujące drużyny futbolowe i piłkarze jak E. Agbor K. Wachowiak nieprzerwanie sprawiają kapitalnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Niesamowite zmagania między piłkarzami z ligi są bardzo nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, iż potyczki męczą kibica. Trafiamy na spektakularne asysty i bramki, nieprzepisowe faule kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, które dodają pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy, aby przeglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak Miedz Legnica i Stal Rzeszów w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion im. Orła Białego.