Mecz Piast Gliwice - Miedz Legnica, wynik 2-1

Piast Gliwice - Miedz Legnica 2-1. Dnia 2022-09-05 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Piast Gliwice i Miedz Legnica.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Piast Gliwice a Miedz Legnica wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: O. Kobacki 19' 0-1 H. Matynia C. Reiner 42' 1-1 D. Kądzior J. Czerwiński 66' 2-1 D. Kądzior

Żółte kartki Piast Gliwice: Grzegorz Tomasiewicz 89'

Żółte kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Główny arbiter spotkania to Sebastian Krasny, Poland. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Piast Gliwice stanie naprzeciw Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Raków Częstochowa. Kolejno natomiast Miedz Legnica z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec i Raków Częstochowa.

Wielu fanów piłki nożnej z zapałem śledzi bardzo fascynujące starcia, które startują w lidze Ekstraklasa. Składające się z uzdolnionych napastników oraz obrońców futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Grzegorz Tomasiewicz wielokrotnie zaserwowały wspaniałym sympatykom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się nieprzepisowe faule kończące się żółtą kartką, wyśmienite asysty oraz gole zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Niesamowite zmagania pomiędzy piłkarzami są zażarte, nie często bywa koniec końców, że mecze męczą fana. Zachęcamy każdego fana, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich orazoglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Piast Gliwice oraz Miedz Legnica jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski.