Dnia 2021-12-03 19:30 na stadionie Stadion im. Orła Białego odbyło się spotkanie Miedz Legnica kontra Tychy 71 zakończone wynikiem 2-0

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Miedz Legnica oraz Tychy 71 zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2021-12-03 19:30 na stadionie Stadion im. Orła Białego odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Miedz Legnica i Tychy 71.

Gole strzelali: Chuca 68' 1-0 M. Śliwa 75' 2-0

Żółte kartki Miedz Legnica: M. Dominguez 50'

Żółte kartki Tychy 71: K. Wolkowicz 14' S. Steblecki 21' K. Kargulewicz 47' K. Szymura 54' T. Malec 65' N. Nedic 71'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Tychy 71:

Główny arbiter spotkania - W. Myć. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Miedz Legnica zmierzy się już z SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Jastrzębie natomiast Tychy 71 zmierzy się z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Zaglebie Sosnowiec.

W dzisiejszych czasach mnóstwo kibiców śledzi bardzo ciekawe potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Utalentowane futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak M. Dominguez K. Wolkowicz raz za razem zagwarantowały wyborowym fanom wiele wrażeń. Regularnie obserwujemy zapadające w pamięć gole i asysty, brutalne sytuacje na faul zapewniające wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Niesamowite walki pomiędzy graczami z ligi są bardzo bezkompromisowe, bardzo rzadko zdarza się ostatecznie, że zmagania nas nudzą. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi I Liga i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Miedz Legnica oraz Tychy 71 w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.