Spotkanie pomiędzy Miedz Legnica oraz Zaglebie Lubin dnia 2022-08-12 16:00 na stadionie Stadion im. Orła Białego: wynik 0-1

Dnia 2022-08-12 16:00 na stadionie Stadion im. Orła Białego rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Miedz Legnica oraz Zaglebie Lubin.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Miedz Legnica a Zaglebie Lubin wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: Jon Aurtenetxe 52' 0-1

Żółte kartki Miedz Legnica: Olaf Kobacki 43' Szymon Matuszek 54' Ángelo Henríquez 57' Carlos Julio Martínez 61' Jon Aurtenetxe 84'

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Bartosz Kopacz 48'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Główny arbiter spotkania - Malec Pawel, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Miedz Legnica zmierzy się już z Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk oraz Resovia Rzeszów natomiast Zaglebie Lubin podejmie Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin oraz Start Jełowa.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców śledzi poczynania w lidze Ekstraklasa. Liczące się futbolowe drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak Olaf Kobacki Bartosz Kopacz stale gwarantują wyborowym kibicom emocje z najwyższej półki. Bardzo często natrafiamy na książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają bardzo nieustępliwe, nie często bywa, że mecze nudzą. Dlatego więc warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić spotkania sportowe pasjonującej ligi Ekstraklasa. Miedz Legnica i Zaglebie Lubin jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion im. Orła Białego.