Raków Częstochowa vs Miedz Legnica, wynik meczu - 1-0

Raków Częstochowa vs Miedz Legnica, wynik 1-0. Dnia 2022-10-10 16:00 na obiekcie sportowym Miejski Stadion Piłkarski Raków rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Raków Częstochowa oraz Miedz Legnica.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Raków Częstochowa a Miedz Legnica zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: Ivi López 2' 1-0 F. Tudor

Żółte kartki Raków Częstochowa: Vladan Kovačević 77' Zoran Arsenić 88' Giannis Papanikolaou 90' Gustav Berggren 90'

Żółte kartki Miedz Legnica: Jon Aurtenetxe 7' Santiago Naveda 59' Santiago Naveda 90'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Miedz Legnica: Santiago Naveda 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Kos, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Raków Częstochowa zmierzy się już z Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Korona Kielce oraz Lech Poznan a Miedz Legnica z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin oraz Slask Wroclaw.

Wielu kibiców śledzi potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Liczące się futbolowe drużyny z tej ligi oraz piłkarze jak Vladan Kovačević Jon Aurtenetxe często zagwarantowały wspaniałym kibicom mnóstwo przeżyć. Wielokrotnie zdarzają się nieprzepisowe faule kończące się czerwoną kartką, przepiękne asysty i sytuacje podbramkowe zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zmagania pomiędzy drużynami bywają nieustępliwe, nie często zdarza się, że mecze przynudzają. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich zespołów jak Raków Częstochowa oraz Miedz Legnica z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Miejski Stadion Piłkarski Raków.