Dnia 2023-04-10 18:00 na stadionie Stadion im. Orła Białego odbyło się spotkanie Miedz Legnica kontra Legia Warszawa - 2-2

Po pierwszej połowie meczu między Miedz Legnica i Legia Warszawa wynik to 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2023-04-10 18:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 27 pomiędzy Miedz Legnica a Legia Warszawa.

Gole strzelali: M. Dominguez 27' 1-0 Á. Henríquez Josué 41' 1-1 Chuca 50' 2-1 D. Velkovski Josué 90' 2-2

Żółte kartki Miedz Legnica: Damian Tront 20' Jurich Carolina 40' Dimitar Velkovski 52' Maxime Dominguez 90' Nemanja Mijušković 90'

Żółte kartki Legia Warszawa: Maik Nawrocki 47' Yuri Ribeiro 80'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Główny sędzia meczu - Damian Kos, Poland. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Miedz Legnica stanie naprzeciw Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow i Widzew Łódź. Kolejno natomiast Legia Warszawa podejmie Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Raków Częstochowa.

Liczna grupa fanów śledzi ekscytujące starcia, które startują w lidze Ekstraklasa. Fascynujące zespoły piłkarskie i piłkarze jak Damian Tront Maik Nawrocki często sprawiają fantastycznym fanom mnóstwo przeżyć. Potyczki między piłkarzami bywają zajadłe, nie często zdarza się, iż zmagania męczą. Ustawicznie zdarzają się przepiękne asysty i bramki, bezwzględne faule, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać widowiska sportowe lubianej ligi Ekstraklasa. Udział takich popularnych drużyn jak Miedz Legnica i Legia Warszawa w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.