Miedz Legnica vs Odra Opole, wynik spotkania: 2-0

Miedz Legnica vs Odra Opole 2-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Miedz Legnica i Odra Opole wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2021-11-19 19:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego odbył się mecz ligi I Liga kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Miedz Legnica oraz Odra Opole.

Gole strzelali: M. Śliwa 69' 1-0 P. Makuch 90' 2-0

Żółte kartki Miedz Legnica: M. Garuch 88' P. Makuch 90'

Żółte kartki Odra Opole: M. Pawlik 88' M. Marzec 90'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny sędzia spotkania - . Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Miedz Legnica stanie naprzeciw GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa natomiast Odra Opole z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Zaglebie Sosnowiec.

Kibice śledzą niezwykle ciekawe starcia ligi I Liga. Fascynujące drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak M. Garuch M. Pawlik częstokroć zaserwowały pierwszorzędnym entuzjastom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Bardzo często natrafiamy na wyjątkowe asysty i bramki, brutalne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie żółtą kartką zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Potyczki między piłkarzami ligowymi bywają nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to spotkania nużące. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi I Liga oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Udział takich zespołów jak Miedz Legnica i Odra Opole z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion im. Orła Białego.