Mecz pomiędzy Resovia Rzeszów oraz Miedz Legnica zakończony wynikiem 1-1 na stadionie Stadion Stal

Mecz pomiędzy drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica odbył się w ramach 31. kolejki I ligi na Stadionie Stal. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, pomimo że wynik na przerwę był 0-0. Starcie miało miejsce w dniu 4 maja o godzinie 13:00.

Relacja z meczu piłki nożnej Resovia Rzeszów - Miedz Legnica

Na Stadionie Stal w Rzeszowie odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, choć emocje sięgały zenitu, a kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska.

Od pierwszych minut obie drużyny starały się narzucić swój styl gry. Gospodarze chcieli wykorzystać wsparcie swoich fanów, jednak Goście również byli bardzo groźni w ofensywie. Mecz był zacięty, a rywalizacja niesamowicie wyrównana.

Pierwsza połowa nie przyniosła bramek, choć nie zabrakło emocji. Zawodnicy obu drużyn byli zażarci do walki, co skutkowało kilkoma faulami i żółtymi kartkami dla obu strony. Sędzia T. Wajda musiał zachować czujność, pilnując dyscypliny na boisku.

Druga połowa rozpoczęła się podobnie do pierwszej, z obiema drużynami atakującymi. W 65. minucie to Goście objęli prowadzenie po trafieniu M. Mansfelda, który wykorzystał doskonałą asystę od swojego kolegi. Miedz Legnica przejęła inicjatywę, a Resovia Rzeszów musiała zaryzykować więcej w ofensywie.

Gospodarze nie poddawali się i za wszelką cenę chcieli odrobić straty. W 86. minucie to właśnie oni zdobyli bramkę na wagę remisu. B. Wasiluk popisał się świetnym strzałem, pokonując bramkarza gości. Kibice na Stadionie Stal oszaleli z radości, dopingując swoją drużynę do końcowego gwizdka.

Mecz zakończył się remisem 1-1, co sprawiło, że emocje nie opadły do samego końca. Ostatecznie sędzia odgwizdał koniec pojedynku, a zawodnicy opuścili boisko podziękowując kibicom za wsparcie.

Obie drużyny otrzymały żółte kartki za zaciętą grę, a Miedz Legnica musiała radzić sobie z czerwoną kartką dla A. Niewulisa, który został ukarany w 84. minucie. Sędzia musiał interweniować w obliczu wzrastającego napięcia na boisku.

Następne mecze zapowiadają się równie emocjonująco dla obu drużyn. Resovia Rzeszów zmierzy się z Chrobrym Głogów, Motorem Lublin i Wisłą Płock, natomiast Miedz Legnica czeka starcie z Podbeskidziem, Zagłębiem Sosnowiec oraz Lechią Gdańsk. Kibice już teraz zacierają ręce na dalsze emocje i widowiskowe pojedynki.