Na stadionie Stadion GOS odbył się mecz Chrobry Głogów kontra Miedz Legnica zakończony wynikiem 0-0

Chrobry Głogów kontra Miedz Legnica 0-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Chrobry Głogów a Miedz Legnica wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2021-10-22 18:30 na obiekcie sportowym Stadion GOS rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 14 pomiędzy Chrobry Głogów a Miedz Legnica.

Gole strzelali:

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kolenc 81'

Żółte kartki Miedz Legnica: J. Aurtenetxe 29' N. Mijuskovic 34'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Sędzią głównym tego spotkania był W. Bartos. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Chrobry Głogów stawi czoła Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Zaglebie Sosnowiec. Kolejno natomiast Miedz Legnica z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna oraz Widzew Łódź.

Coraz częściej zauważamy, iż fani śledzą starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Liczące się drużyny futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy jak J. Kolenc J. Aurtenetxe niejednokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Ustawicznie obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem, idealnie wyliczone asysty oraz bramki, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Potyczki między drużynami są zażarte, rzadko okazuje się ostatecznie, iż są to mecze statyczne. Warto więc przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi I Liga. Udział takich znanych drużyn jak Chrobry Głogów oraz Miedz Legnica z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion GOS.