Spotkanie między Korona Kielce i Miedz Legnica dnia 2023-04-01 13:00 - końcowy wynik 1-0

Korona Kielce kontra Miedz Legnica, wynik końcowy 1-0.

Pierwsza połowa meczu między Korona Kielce a Miedz Legnica zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2023-04-01 13:00 na stadionie Suzuki Arena odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 26. Zmierzyły się ze sobą Korona Kielce i Miedz Legnica.

Gole strzelali: R. Deaconu 11' 1-0 J. Łukowski

Żółte kartki Korona Kielce: Nono 45' Piotr Malarczyk 45' Marcus Godinho 69' Yevgeni Shikavka 75'

Żółte kartki Miedz Legnica: Kamil Drygas 44' Luciano Narsingh 45' Nemanja Mijušković 57' Damian Tront 67' Maxime Dominguez 86'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Główny arbiter spotkania to Patryk Gryckiewicz, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Korona Kielce stawi czoła Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Zaglebie Lubin natomiast Miedz Legnica z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec i Raków Częstochowa.

Bardzo często wierni fani z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Ciekawe zespoły futbolowe i zawodnicy jak Nono Kamil Drygas niejednokrotnie zapewniły fantastycznym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Często obserwujemy efektowne asysty i sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule kończące się czerwonym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zmagania między zawodnikami ligowymi bywają zagorzałe, nie często okazuje się, iż są to zmagania mało interesujące. Z tego powodu warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich, śledzić spotkania piłkarskie ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Korona Kielce oraz Miedz Legnica oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Suzuki Arena.