Miedz Legnica vs Korona Kielce, wynik spotkania: 1-1

Miedz Legnica vs Korona Kielce, wynik 1-1.

Po pierwszej połowie meczu między Miedz Legnica a Korona Kielce wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2022-03-18 17:00 na stadionie Stadion im. Orła Białego rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Miedz Legnica i Korona Kielce.

Gole strzelali: Chuca 13' 1-0 D. Błanik 33' 1-1

Żółte kartki Miedz Legnica: N. Mijuskovic 14' K. Zapolnik 24' M. Dominguez 43' D. Tront 44' P. Makuch 64' J. Aurtenetxe 64' P. Lenarcik 83'

Żółte kartki Korona Kielce: R. Corral 54' J. Podgorski 59' P. Malarczyk 83' M. Szpakowski 90'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Główny arbiter meczu to S. Jarzebak. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Miedz Legnica stanie naprzeciw ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Stomil Olsztyn natomiast Korona Kielce podejmie Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Zaglebie Sosnowiec.

Dzisiaj fani futbolu śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Liczące się futbolowe zespoły i piłkarze jak N. Mijuskovic R. Corral nieustannie serwują wspaniałym entuzjastom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Wspaniałe zmagania między graczami z ligi bywają nader nieustępliwe, rzadko zdarza się definitywnie, iż są to widowiska drętwe. Zdarzają się ostre sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem, widowiskowe gole oraz asysty, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Warto więc śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić widowiska sportowe pasjonującej ligi I Liga. Udział takich zespołów jak Miedz Legnica i Korona Kielce w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.