Mecz Miedz Legnica kontra Warta Poznań, wynik końcowy 1-2

Miedz Legnica kontra Warta Poznań zakończony wynikiem 1-2. W dniu 2022-07-30 18:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 3 pomiędzy Miedz Legnica a Warta Poznań.

Pierwsza połowa meczu między Miedz Legnica i Warta Poznań zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: A. Zreľák 22' 0-1 J. Kiełb Á. Henríquez 23' 1-1 M. Dominguez M. Żurawski 60' 1-2 K. Matuszewski

Żółte kartki Miedz Legnica: Jens Martin Gammelby 6' Carlos Julio Martínez 33' Maxime Dominguez 58'

Żółte kartki Warta Poznań: Kamil Koscielny 87' Wiktor Pleśnierowicz 89' Dimitrios Stavropoulos 90'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Sędzią głównym tego spotkania był Patryk Gryckiewicz, Poland. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Miedz Legnica stawi czoła Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Jagiellonia. Kolejno natomiast Warta Poznań z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i Widzew Łódź.

Dzisiaj wielu fanów z dużym zaangażowaniem śledzi poczynania w lidze Ekstraklasa. Mocne drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak Jens Martin Gammelby Kamil Koscielny wielokrotnie zaserwowały wspaniałym miłośnikom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Zmagania między graczami z ligi są bardzo zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, iż są to spotkania nudne. Natrafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, wyśmienite asysty czy gole, które dodają wspaniałe wrażenia z meczu. Gorąco zachęcamy każdego z fanów, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi Ekstraklasa i śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Miedz Legnica i Warta Poznań z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion im. Orła Białego.