Mecz Górnik Polkowice kontra Miedz Legnica zakończony wynikiem 0-1

 

Po pierwszej połowie spotkania między Górnik Polkowice oraz Miedz Legnica wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2022-05-22 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 34. Zmierzyły się Górnik Polkowice i Miedz Legnica.

Gole strzelali: M. Lehaire 33' 0-1

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Szuszkiewicz 41' M. Biernat 65' A. Hafez 71' A. Kozubal 72'

Żółte kartki Miedz Legnica: M. Garuch 6' F. Balcewicz 52' R. Hoogenhout 66' M. Lehaire 67'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu Górnik Polkowice stawi czoła , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Miedz Legnica z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach wielu fanów piłki nożnej śledzi poczynania ligi I Liga. Ciekawe drużyny futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak M. Szuszkiewicz M. Garuch raz za razem sprawiają kapitalnym entuzjastom futbolu mnóstwo wspaniałych emocji. Przyciągające uwagę walki między piłkarzami z ligi bywają zażarte, nie często zdarza się koniec końców, że potyczki nie są warte uwagi. Systematycznie trafiamy na książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule zakończone bardzo często żółtą kartką dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić spotkania piłkarskie popularnej ligi I Liga i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Udział takich drużyn jak Górnik Polkowice oraz Miedz Legnica w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Górnik.