Mecz pomiędzy Miedz Legnica oraz Stal Mielec dnia 2022-10-02 10:30 na stadionie Stadion im. Orła Białego: wynik końcowy 0-2

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Miedz Legnica a Stal Mielec zakończyła się wynikiem 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2022-10-02 10:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 11. Zmierzyły się Miedz Legnica oraz Stal Mielec.

Gole strzelali: Said Hamulic 20' 0-1 Adam Ratajczyk Adam Ratajczyk 45' 0-2 Arkadiusz Kasperkiewicz

Żółte kartki Miedz Legnica: Maxime Dominguez 53' Olaf Kobacki 55' Carlos Julio Martínez 66'

Żółte kartki Stal Mielec: Kamil Kruk 63' Fryderyk Gerbowski 90'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Główny sędzia spotkania - Lukasz Kuzma, Poland. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Miedz Legnica stanie naprzeciw Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow oraz Widzew Łódź natomiast Stal Mielec z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce oraz Piast Gliwice.

Dzisiaj kibice śledzą ciekawe starcia ligi Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Maxime Dominguez Kamil Kruk raz za razem serwują wyśmienitym entuzjastom futbolu mnóstwo emocji. Regularnie natrafiamy na nieczyste sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, wyjątkowe asysty czy gole, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Niesamowite zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi bywają nader zaciekłe, nie często zdarza się definitywnie, że są to potyczki nudne. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić spotkania sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Miedz Legnica i Stal Mielec w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.