Mecz między Miedz Legnica i Cracovia Krakow na obiekcie Stadion im. Orła Białego - 1-1

Miedz Legnica vs Cracovia Krakow, wynik 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Miedz Legnica i Cracovia Krakow wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2022-10-16 10:30 na stadionie Stadion im. Orła Białego rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 13 pomiędzy Miedz Legnica a Cracovia Krakow.

Gole strzelali: Jakub Myszor 35' 0-1 Ángelo Henríquez 52' 1-1 Nemanja Mijušković

Żółte kartki Miedz Legnica: Levent Gülen 48' Michael Kostka 73' Luciano Narsingh 90'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Mathias Hebo Rasmussen 32' Michal Siplak 45' Virgil Ghiță 51' Florian Loshaj 62'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Piotr Lasyk, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Miedz Legnica stawi czoła Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Slask Wroclaw a Cracovia Krakow z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Zaglebie Lubin.

Dzisiaj wierni kibice śledzą interesujące potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Liczące się futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak m.in. Levent Gülen Mathias Hebo Rasmussen niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Interesujące zmagania między drużynami piłkarskimi okazują się niezwykle nieustępliwe, rzadko bywa, iż są to spotkania statyczne. Zdarzają się idealnie wyliczone asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule kończące się bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. To też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa. Udział takich zespołów jak Miedz Legnica i Cracovia Krakow w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.