Mecz Miedz Legnica vs Zaglebie Sosnowiec na obiekcie Stadion im. Orła Białego dnia 2021-10-16 16:00: 4-0

Miedz Legnica vs Zaglebie Sosnowiec 4-0. Dnia 2021-10-16 16:00 na stadionie Stadion im. Orła Białego rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 13 pomiędzy Miedz Legnica a Zaglebie Sosnowiec.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Miedz Legnica a Zaglebie Sosnowiec wynik to 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-0.

Gole strzelali: D. Tront 11' 1-0 P. Makuch 21' 2-0 M. Dominguez 55' 3-0 M. Bednarski 89' 4-0

Żółte kartki Miedz Legnica: M. Dominguez 63' J. Aurtenetxe 77'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Jonczy 16' W. Kaminski 40'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był W. Krzton. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Miedz Legnica stanie naprzeciw Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Górnik Łęczna a Zaglebie Sosnowiec zmierzy się z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice i Sandecja Nowy Sącz.

Fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą starcia, które dotyczą ligi I Liga. Fascynujące drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy jak M. Dominguez D. Jonczy nierzadko zagwarantowały wspaniałym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Natrafiamy na ostre faule, efektowne sytuacje podbramkowe i asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Niesamowite walki pomiędzy drużynami ligowymi bywają zaciekłe, rzadko bywa, iż są to widowiska mało interesujące. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich,oglądać widowiska sportowe popularnej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich drużyn jak Miedz Legnica i Zaglebie Sosnowiec z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion im. Orła Białego.