Spotkanie Gornik Zabrze kontra Miedz Legnica zakończone wynikiem 0-3 na obiekcie Stadion im. Ernesta Pohla

Gornik Zabrze kontra Miedz Legnica, wynik końcowy 0-3.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Gornik Zabrze a Miedz Legnica wynik to 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

W dniu 2022-11-12 14:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Ernesta Pohla odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 17 pomiędzy Gornik Zabrze a Miedz Legnica.

Gole strzelali: L. Narsingh 34' 0-1 H. Matynia S. Matuszek 40' 0-2 H. Matynia Chuca 72' 0-3 O. Kobacki

Żółte kartki Gornik Zabrze: Lukas Podolski 67'

Żółte kartki Miedz Legnica: Michael Kostka 23' Levent Gülen 58'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Główny arbiter meczu - Tomasz Musial, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Gornik Zabrze stawi czoła Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow i Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Miedz Legnica zmierzy się z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Lech Poznan.

Wielu kibiców z dużym zapałem śledzi poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Utalentowane zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak Lukas Podolski Michael Kostka wielokrotnie zapewniły fantastycznym miłośnikom mnóstwo emocji. Interesujące zmagania pomiędzy drużynami ligowymi są bardzo zajadłe, rzadko bywa, że są to spotkania statyczne. Nieustannie obserwujemy przepiękne asysty oraz gole, ostre faule gwarantujące smaczku całemu widowisku. Z tego względu warto przeglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Gornik Zabrze i Miedz Legnica i ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion im. Ernesta Pohla.