Dnia 2022-08-27 13:00 na stadionie Stadion im. Orła Białego miało miejsce spotkanie pomiędzy Miedz Legnica i Lechia Gdansk - wynik końcowy 2-1

Miedz Legnica vs Lechia Gdansk 2-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Miedz Legnica i Lechia Gdansk zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-08-27 13:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 7 pomiędzy Miedz Legnica a Lechia Gdansk.

Gole strzelali: S. Naveda 5' 1-0 L. Narsingh 46' 2-0 O. Kobacki M. Gajos 47' 2-1 İ. Durmuş

Żółte kartki Miedz Legnica: Levent Gülen 9' Olaf Kobacki 52'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Kristers Tobers 58' Ilkay Durmus 70' Dušan Kuciak 86'

Czerwone kartki Miedz Legnica: Santiago Naveda 31'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Główny sędzia spotkania - Wojciech Myc, Poland. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Miedz Legnica stanie naprzeciw Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice i Korona Kielce natomiast Lechia Gdansk z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań i Slask Wroclaw.

Liczna grupa kibiców śledzi poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Mocne futbolowe drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak Levent Gülen Kristers Tobers niejednokrotnie zapewniły kapitalnym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Nieustannie trafiamy na efektowne sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne faule kończące się pokazaniem żółtej kartki, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Potyczki pomiędzy graczami z ligi okazują się bezkompromisowe, nie często okazuje się ostatecznie, że są to spotkania statyczne. Zachęcamy, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich iśledzić widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Miedz Legnica i Lechia Gdansk jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion im. Orła Białego.