Back to Top

Miedz Legnica kontra Tychy 71 wynik 2-2

Mecz Miedz Legnica kontra Tychy 71, wynik końcowy 2-2

W niedzielnym starciu na Stadionie Miejskim drużyny Miedzi Legnica i Tychów 71 podzieliły się punktami, remisując 2-2. Mecz ten, rozegrany dwa dni temu o godzinie 16:30, w ramach 23. kolejki I ligi, dostarczył kibicom wiele emocji i niezapomnianych momentów.

Mecz GKS Katowice kontra Miedz Legnica 2-0

Mecz GKS Katowice vs Miedz Legnica na stadionie Stadion ul. Bukowa dnia 2024-02-27 17:00 - 2-0

W dniu 27 lutego 2024 roku na Stadionie ul. Bukowa odbył się mecz pomiędzy drużynami GKS Katowice i Miedz Legnica, w ramach 18. kolejki I ligi. GKS Katowice zwyciężyło 2-0, utrzymując prowadzenie z takim samym wynikiem na przerwę. Spotkanie to było jednym z kluczowych pojedynków tej rundy, a emocje sięgały zenitu podczas pełnego zwrotów akcji widowiska.

GKS Katowice vs Miedz Legnica wynik 2-0

Mecz między GKS Katowice i Miedz Legnica zakończony wynikiem 2-0 dnia 2024-02-27 17:00

W środowy wieczór na Stadionie ul. Bukowa odbyło się starcie pomiędzy drużynami GKS Katowice i Miedź Legnica, które zakończyło się zwycięstwem gospodarzy. GKS Katowice pewnie pokonało rywali 2-0, utrzymując prowadzenie już po pierwszej połowie. Spotkanie, które odbyło się 5 dni temu, zakończyło się zasłużonym triumfem drużyny z Katowic w 18. kolejce I ligi.

Stal Rzeszów kontra Miedz Legnica, wynik końcowy 1-3

Dnia 2024-03-01 17:00 na obiekcie Stadion Stal miało miejsce spotkanie między Stal Rzeszów i Miedz Legnica: 1-3

W piłkarskim starciu drużyn Stal Rzeszów oraz Miedz Legnica, które odbyło się 1 marca 2024 o godzinie 17:00 na Stadionie Stal, to goście z Legnicy odnieśli zwycięstwo z wynikiem 3-1. Już w pierwszej połowie Miedz objęła prowadzenie 1-0, utrzymując kontrolę nad meczem do samego końca. Stal Rzeszów nie zdołała odwrócić losów spotkania, co pozwala gościom z Legnicy cieszyć się z trzech punktów w 22. kolejce I Ligi.

Mecz pomiędzy Miedz Legnica - Polonia Warszawa, wynik 2-1

Spotkanie Miedz Legnica vs Polonia Warszawa zakończone wynikiem 2-1

W ostatnim spotkaniu 21. kolejki I ligi drużyna Miedzi Legnica podejmowała Polonię Warszawa na Stadionie im. Orła Białego. Mecz odbył się trzy dni temu o godzinie 17:00. Polonia prowadziła po pierwszej połowie, ale ostatecznie to gospodarze triumfowali 2-1, odwracając losy pojedynku w drugiej połowie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o przebiegu tego emocjonującego starcia.

Górnik Łęczna vs Miedz Legnica zakończony wynikiem 0-0

Spotkanie Górnik Łęczna - Miedz Legnica zakończone wynikiem 0-0 na stadionie Bogdanka Arena dnia 2024-02-16 17:00

W meczu I ligi pomiędzy drużynami Górnik Łęczna i Miedz Legnica, który odbył się 16 lutego 2024 roku o godzinie 17:00 na Bogdanka Arenie, padł remis 0-0. Pomimo starań obu zespołów, żadna z nich nie zdołała pokonać obrony przeciwnika, co przełożyło się na brak bramek zarówno przed przerwą, jak i po niej. Oto szczegóły tego starcia.

Lechia Gdansk kontra Miedz Legnica wynik meczu 2-0

Spotkanie Lechia Gdansk vs Miedz Legnica zakończone wynikiem 2-0

W dniu 3 grudnia 2023 roku na Polsat Plus Arena w Gdańsku odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Lechia Gdańsk i Miedź Legnica. Spotkanie to miało miejsce w ramach 17. kolejki I ligi. Po zaciętym pojedynku zwycięstwo odniosła drużyna Lechii Gdańsk, pokonując Miedź Legnicę 2-0. Wynik na przerwę to 1-0 na korzyść gospodarzy.

Podbeskidzie - Miedz Legnica wynik spotkania 0-0

Na stadionie Stadion Miejski odbyło się spotkanie między Podbeskidzie i Miedz Legnica zakończone wynikiem 0-0

W niedzielne popołudnie na Stadionie Miejskim odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Podbeskidzie i Miedz Legnica w ramach 15. kolejki I Ligi. Mimo ogromnego zaangażowania i wysiłku ze strony obu zespołów, spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem 0-0. Zarówno wynik na przerwę, jak i końcowy rezultat utrzymały się na tablicy wyników przez całe 90 minut. Spotkanie to było pełne dynamicznych akcji i licznych okazji bramkowych, ale brak skuteczności spowodował, że żadna z drużyn nie zdołała otworzyć wyniku. Obie ekipy miały swoje okazje, ale dobrzy bramkarze i skuteczna obrona nie pozwoliły na strzelenie gola. Tym samym drużyny podzieliły się punktami, co nie zadowoliło ani jednej, ani drugiej ekipy.