Spotkanie między Stomil Olsztyn oraz Miedz Legnica zakończone wynikiem 3-0 na obiekcie Stadion OSiR dnia 2021-09-26 13:00

Pierwsza połowa meczu między Stomil Olsztyn i Miedz Legnica zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Dnia 2021-09-26 13:00 na stadionie Stadion OSiR odbył się mecz ligi I Liga kolejki 10 pomiędzy Stomil Olsztyn a Miedz Legnica.

Gole strzelali: J. Straus 6' 1-0 L. Moneta 70' 2-0 P. Mikita 78' 3-0

Żółte kartki Stomil Olsztyn: W. Reiman 90' M. Spychala 90'

Żółte kartki Miedz Legnica: B. Garcia 90'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Stomil Olsztyn zmierzy się już z Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami GKS Katowice oraz Podbeskidzie. Kolejno natomiast Miedz Legnica z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Zaglebie Sosnowiec.

Oddani fani piłki nożnej śledzą potyczki, które odbywają się w lidze I Liga. Mocne drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak m.in. W. Reiman B. Garcia nieraz zapewniły wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Walki między graczami z ligi są bardzo nieustępliwe, nie często zdarza się definitywnie, iż spotkania nie są interesujące. Systematycznie obserwujemy wspaniałe sytuacje podbramkowe i asysty, nieprzepisowe faule kończące się bardzo często żółtym kartonikiem, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich ioglądać mecze futbolowe lubianej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Stomil Olsztyn i Miedz Legnica i ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion OSiR.